SLEVA 10% po registraci

O nás

Logopit_1711346258868
 
V internetovém obchodě www.CARPSONBAITS.cz nabízíme sortiment návnad a nástrah k chytání kaprů a především našich boilies vlastní receptury, které svoji kvalitu dokazují již řadu let. Vyzkoušejte nás a zařaďte se mezi ostatní spokojené rybáře, kteří si oblíbili naše kvalitní výrobky, bleskové dodání a odbornou pomoc.
 
Logopit_1715012050001
 
Ihned po registraci na našem e-shopu www.CARPSONBAITS.cz získáváš slevu 10% na veškerý sortiment.
V případě, že si naše boilies získaly Tvoji důvěru, jsi kaprař srdcem i duší a taky Ti není cizí napsat pár řádků, udělat zajímavou fotku nebo natočit video, tak pak bychom tu pro Tebe měli náš program
CARPSONBAITS RODINA.
V něm Ti nabízíme individuální slevový program, ve kterém můžeš dosáhnout velice zajímavých výhod a stát se členem naší kaprařské rodiny. Na oplátku od Tebe požadujeme kvalitní výstup z Tvých rybářských výprav, loajalitu k naší značce a aktivitu na sociálních sítích.
 
Když nám napíšeš pár informací o sobě na mail info@carpsonbaits.cz, tak se můžeme pobavit o případné spolupráci.
Logopit_1716193753312
Pokud jsi zapálený mladý rybář, je Ti méně než 18 let a Tvůj cíl je lov kaprů, tak s velkou pravděpodobností hledáme právě Tebe do našeho programu 
CARPSONBAITS JUNIOR.
Rádi Tě podpoříme a pomůžeme Ti splnit Tvůj rybářský sen. 
Stačí napsat krátce něco o sobě a Tvé rybařině, přiložit fotky Tvých úlovku a odeslat na náš e-mail info@carpsonbaits.cz. Pokud se nám bude líbit Tvoje tvorba, tak jsi už jen krůček k členství v našem juniorském týmu. Na zkoušku od nás získáš vstupní balíček boilies dle tvého výběru - 2x 900g boilies, 2x vyvážené boilies a 2x pop-up FLUO.
Podle Tvé aktivity můžeš získávat další atraktivní slevové výhody na náš sortiment.